اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره (9)واحد بانکداری الکترونیک (پیشخوان الکترونیک)/ در خصوص لزوم ارسال قرارداد و مدارک

جولای 9, 2017 در 5:16 ق.ظ توسط

acc_iec_9

 

پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع دفاتر محترم که مدارک خود راتا 17/04/96ارسال نموده اند میرساند  نصب پوز های ویژه پیشخوان در دفاتر در حال انجام می باشد.لذا تقاضا می شود با کارشناسان اعزامی از سوی این مجموعه همکاری لازم مبذول فرمایید.

همچنین آن دسته از دفاتری که تا کنون موفق به ارسال قرارداد عضویت در شبکه پرداخت پیشخوان الکترونیک خود نشده اند میرساند با توجه به شروع نصب پایانه های فروش ویژه پیشخوان درکلیه دفاتر پیشخوان دولت عضو درگاه تقاضا می شود هرچه سریعتر نسبت به ارسال قرارداد و مدارک مربوطه اقدام نمایند.

تعدادی از مدارک دریافت شده نیز دارای مشکل بوده که لیست آنها در ادامه قابل مشاهده است. بدیهی است باید مجددا نسبت به  ارسال مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

شایان ذکر است با توجه به انتقال موفقیت آمیز خدمات ثبت احوال،  وبا توجه به ضرورت رعایت استانداردهای بانک مرکزی طی ماه  آتی پرداخت های خدمات سازمان امور مالیاتی و تاییدیه تحصیلی نیز برروی پایانه های مذکور انتقال داده خواهد شد.

دفاتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02166430554 داخلی 102،103 تماس حاصل فرمایند./

 

جهت دریافت مدارک و اطلاعات بیشر به سامانه پیشخوان(epishkhan.ir) وارد شده  و در بخش پیشخوان الکترونیک با طی مراحل 1و2 اقدام لازم معمول فرمایید.

(برای مشاهده ،برروی تصویر کلیک کنید)

Comments are closed.