0
Picture2-1

اطلاعیه شماره (53) مالیات بر مشاغل خودرو/درخصوص گزارش ارزیابی مودیان

       اطلاعیه ها      30 می, 2016

با توجه به ابلاغ سازمان امور مالیاتی در خصوص شکایت بعضی از متقاضیان مالیات مشاغل خودروئی بابت گرفتن گزارش ارزیابی از مودیان و تحمیل هزینه اضافی در این خصوص به اطلاع می رساند اخذ گزارش ارزیابی فقط برای مودیانی که…… بیشتر »

0
Picture2-1

اطلاعیه شماره (50) مالیات بر مشاغل خودرو/در خصوص مغایرت های فیش های واریزی مالیاتی

       اطلاعیه ها      25 می, 2016

اطلاعیه مهم و فوری قابل توجه دفاتری که به علت بدهی در مغایرت فیش واریزی مالیاتی  سرویس مالیات مشاغل آنها قطع گردید. با توجه به تذاکرات و مکاتبات قبلی سازمان امور مالیاتی کشور ضرورت دارد تا دفاتر ضمن تماس با…… بیشتر »

0
Picture2-1

واگذاری دستگاه خودپرداز سالنی(NCR -M77 NEW) نو

       اطلاعیه ها      21 می, 2016

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند تعداد 20 عدد دستگاه خودپرداز NCR  سالنی نو آماده واگذاری به دفاتر پیشخوان خدمات دولت می باشد. لذا از کلیه متقاضیان درخواست می گردد ضمن مطالعه کامل شرایط واگذاری در صورت…… بیشتر »

0
fori

قابل توجه مسئولین دفاتر پیشخوان استان که تمایل به شرکت در کلاس امورمالیاتی دارند…

       اطلاعیه ها      16 می, 2016

دفاتر محترم جهت معرفی کاربر برای آموزش و یا تخصیص نام کاربری و کلمه ی عبور جهت ورود به سامانه ی امور مالیاتی مشاغل باید فرم زیر را تکمیل و به همراه مدارک برای انجمن  استان  ارسال نمایند. فرم معرفی…… بیشتر »

0
fori

مسئولین محترم با عنایت به لیست پیوست نسبت به تمدید بیمه تضامین و گواهی مالیات بر ارزش افزوده اقدام نمایند .

       اطلاعیه ها      14 می, 2016

دانلود لیست پیوست دفاتر محترم هر چه سریعتر نسبت به دانلود لیست پیوست اقدام و با توجه به آن نسبت به رفع نواقص پرونده ی پستی خود ( تمدید بیمه تضامین و گواهی مالیات بر ارزش افزوده ) اقدام نمایند…… بیشتر »

0
fori

هر چه سریعتر نسبت به دریافت نامه مفاصاحساب تامین اجتماعی به دفتر انجمن مراجعه فرمایید .

       اطلاعیه ها      14 می, 2016

دفاتر ذکر شده در ذیل جهت دریافت نامه مفاصا حساب تامین اجتماعی تا تاریخ 1395/02/28 به دفتر انجمن مراجعه نمایند . در صورت عدم مراجعه مسئولیت آن به عهده مدیر دفتر مربوطه خواهد بود . سهیلا هاشمی -محمد کریمزاده –…… بیشتر »

0
Picture2-1

اطلاعیه درباره نحوه عملکرد دفاتر پیشخوان برای ارائه خدمات

       اطلاعیه ها      14 می, 2016

قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت  و بخش عمومی کشور نظر به اینکه اعتراضات متعدد در خصوص نحوه عملکرد دفاتر و عدم آگاهی از ضوابط به کانون کشوری رسیده است از کلیه دفاتر درخواست می شود تا مراتب زیر را…… بیشتر »